Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Elektro
  3. Ozonové čističe
  4. ATWFS Ozonový generátor 20 G barva nerez

ATWFS Ozonový generátor 20 G barva nerez

generátor ozonu

Popis: Ozonový generátor AIR výrobce ATWFS. Vám pomůže neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Kromě zápachu ničí ta... celý popis
Dostupnost
Není skladem
1 749 Kč
1 445 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Napětí:220V
Kompletní specifikace

Popis:

Ozonový generátor AIR výrobce ATWFS. Vám pomůže neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Kromě zápachu ničí také bakterie či viry. 

Ozonové generátory se používají při sanačních a renovačních pracích v interiéru a na stavbách i k dezinfekci vzduchu uzavřených prostor. Místa použití jsou různorodá a nachází uplatnění v mnoha komerčních i nekomerčních prostorech. Použití je především v autodílnách, hotelnictví, v sanitárních zařízeních a odpadních prostorách, ale jsou také vhodné na odstranění zápachu z cigaret nebo zvířat například ve vozidlech nebo lodích. Slouží také k desinfenkci klimatizací a vzduchových obvodů v automobilech.

Stručný návod k použití:

Otočením kolečka na ovládacím panelu nastavíme čas v minutách na potřebnou dobu. Opustíme místnost a necháme působit. Po uplynutí nastavené doby vstoupíme do místnost a důkladně ji vyvětráme. K dosažení lepšího efektu doporučujeme postup ještě jednou opakovat.

produkce ozonu 20g/h , příkon 80w, napětí 230V, ventilátor 50m3/H

Ozon je ve vysokých koncentracích zdraví škodlivý, proto nelze generátor používat k dezinfekci prostor v přítomnosti osob !!!

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Dotazy na produkty

Nevíte si rady ohledně skladové dostupnosti. Máte problém s připojením zařízení nebo máte jakékoliv jiné dotazy.  Kotaktujte nás.

needs.cz@email.cz

nebo volejte na 733 331 682

(v pracovní dny 9:00 - 17:00)

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz