Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Propojovač baterií

Propojovač baterií

Automatický 140 A izolátor duální baterie je vše, co potřebujete k nabíjení dvou bateriových systémů. Relé citlivé na napětí se zapíná při 13,3 voltu ... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Momentálně není k dispozici
Kompletní specifikace

Automatický 140 A izolátor duální baterie je vše, co potřebujete k nabíjení dvou bateriových systémů. Relé citlivé na napětí se zapíná při 13,3 voltu a vypíná při 12,8 voltu, aby bylo zajištěno, že vaše primární baterie bude vždy nabitá a připravená ke spuštění vozidla. Je to jako mít dva samostatné zdroje energie pro každou baterii a přitom mít pouze jeden alternátor.Na rozdíl od jiných izolátorů na trhu má automatický 140 A izolátor duální baterie certifikaci IP67. Toto hodnocení mezinárodní ochrany znamená, že váš izolátor je bezpečný pro použití i pro vaše potřeby v terénu ,v prašném, mokrém a neočekávaném extrémním počasí. Skvělé také pro aplikace s extrémními vibracemi.
Propojovač je vhodný pro použití v automobilech, karavanech, lodích nebo solárních systémech pro propojení dvou akumulátorů, nebo pro připojení jiné zátěže. V solární sestavě může občas dojít k maximálnímu nabití akumulátoru. Regulátor v tomto případě začne odpojovat solární panel a energie generovaná solárním panelem se nevyužije. Pokud se použije další akumulátor nebo spotřebič tak se při nabití hlavního akumulátoru připojí další akumulátor nebo spotřebič např. chladnička na 12V. V karavanech, které používají hlavní startovací baterii a druhý trakční akumulátor, umožní propojovač automatické nabíjení po nastartování. Po vypnutí motoru se automaticky odpojí startovací baterie. Tím je umožněno bezpečné nastartování v případě vybití trakčního akumulátoru.
Tento kompaktní propojovač baterie byl vyroben jako ultra malý, aby se vešel téměř kamkoli. 
Zajistěte, aby vaše příslušenství fungovalo ze samostatné baterie, když motor vašeho vozidla nepracuje, a mezitím udržujte hlavní baterii nabitou a vaše vozidlo je vždy připraveno na jízdu.
Připojí druhou paralelní baterii při Ubat>13,6V a odpojí při Ubat<12,8V. Proud max. 140A. Vhodné pro propojení nezávislých okruhů s vlastními bateriemi tak, aby se společně nabíjely z jedné zdrojové soustavy.

Specifikace
Jmenovité napětí: 12VDC
Spínací napětí: >13,6V
Rozpínací napětí: <12,8V
Trvalý proud: 125A
Max. proud krátkodobě: 140A
Vlastní spotřeba: 10mA v rozpojeném stavu
330mA v režimu spojeno
Optická indikace spojeného stavu
Svorky: M6 (1/4 palce)
barva: černá
Materiál: ABS
Velikost: 6,5cm x 6,5cm x 5cm 
 

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Dotazy na produkty

Nevíte si rady ohledně skladové dostupnosti. Máte problém s připojením zařízení nebo máte jakékoliv jiné dotazy.  Kotaktujte nás.

needs.cz@email.cz

nebo volejte na 733 331 682

(v pracovní dny 9:00 - 17:00)

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz