Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 

 

 

  1. Úvod
  2. Návody a články
  3. Nezávislé topení
  4. Chybová hlášení E01 - E10

Chybová hlášení

 

Zde je popis chybových hlášení, které se mohou zobrazit ve chvíli, kdy „něco“ nefunguje tak jak má.

Ve videu můžete vidět některé chyby a postup jak je odstranit. Toto video je přímo od výrobce Nevím proč, ale ve videu nejsou uvedeny veškeré chybové hlášky.

https://www.youtube.com/watch?v=QF6Y3-rVr-Y

Chybové hlášky jsou stejné pro všechny druhy ovladačů.

 

E01

Baterie má příliš nízké napětí. Dalším důvodem zobrazení této chyby může být špatně nastavené napětí v našem v případě, že máte 12V baterii a továrně je nastaveno 24V.

 

E02

Baterie má příliš vysoké napětí.

 

E03

Problém se svíčkou nebo problém s ovládací deskou. Svíčka může být prasklá nebo nefunkční. Topení se rozběhne, ale cca po 2 minutách ve chvíli, kdy má svíčka začít žhavit se vypne a rozsvítí se chyba E03. V případě, že se jedná o spínač svíčky, který je na ovládacím panelu se topení vůbec nezapne. Uslyšíte pouze cvaknutí spínače. Po sepnutí spínače se objeví chybová hláška E03.

 

E04

Čerpadlo je špatně připojené nebo je nefunkční.

 

E05

Nefunkční nebo špatně připojený teplotní senzor. Tento senzor je přímo na topení pod plastovým krytem. U některých ovladačů je možné zobrazit teplotu, která je uvnitř topení.

 

E06

Zaseknutý ventilátor z výroby. Ventilátor je nasazený natolik, že se neroztočí. Chybová hláška se zobrazí i ve chvíli, kdy je špatný kontakt se snímačem otáček ventilátoru, který je umístěn na ovládacím panelu.

 

E07

Špatné připojení kontrolního panelu. Panel může být nefunkční nebo je špatný kontakt v konektoru, ve kterém je kontrolní panel připojen.

 

E08

Tato chyba se zobrazí ve chvíli, kdy topení buď vůbec nezapálí a tudíž  netopí nebo plamen pohasne během topení. Důvodů zobrazení této chyby může být více. Chyba může být ve vedení výfuku a nasávání nebo příliš nízké otáčky ventilátoru. Nefunkční čerpadlo. Příliš mnoho paliva v systému (chybné nastavené taktování čerpadla).

 

E09

Zkrat v napájení topení nebo špatně připojený napájecí konektor na ovládacím panelu.

 

E10

Všeobecná chybová hláška. Pokud se topení nezapne a není to z nějakého výše uvedeného důvodu, tak se zobrazí chybové hlášení E10. Dále se pak může zobrazit v momentu, kdy se topení třikrát za sebou nezapne z jakékoliv důvodu. 

 

Pokud potřebujete opravit nezávilsé topení, klikněte na tuto větu pro více informací.

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Dotazy na produkty

Nevíte si rady ohledně skladové dostupnosti. Máte problém s připojením zařízení nebo máte jakékoliv jiné dotazy.  Kotaktujte nás.

needs.cz@email.cz

nebo volejte na 733 331 682

(v pracovní dny 9:00 - 17:00)

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz